رونمایی از هفتمین پوستر نمایشگاه بین المللی صنایع چاپ، بسته بندی و کارتن سازی مشهد

مراسم رونمایی از پوستر هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ، بسته بندی، کارتن سازی و ما شین آلات وابسته و نمایشگاه تخصصی تبلیغات، تابلوسازی خدمات و ملزومات وابسته امروز با حضور دکتر مروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار شد.

در این مراسم دکترجعفر مروارید با بیان این موضوع که استان خراسان رضوی دارای ظرفیت های بالایی در زمینه چاپ و بسته بندی می باشد، این نمایشگاه را فرصتی مناسب برای مبادلات تجاری کشوری و بین المللی دانست.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اضافه نمود برگزاری نمایشگاه هایی ازاین دست به خصوص در بازار رو به پیشرفت مشهد بهترین فرصت برای ارائه طرح های نو می باشد.

وی ضمن اشاره به این مهم که امروزه بخش عمده ای از نیازهای مخاطبین به ویژه نسل جوان در فضای مجازی و شبکه ها ی اجتماعی جستجو می شود، بیان کرد در بحث تبلیغات امید است شاهد ساماندهی و نگاه جدیدی به حوزه تبلیغات باشیم تا بتوانیم فضای رقابتی سالم اقتصادی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ایجاد کنیم.
درمراسم رونمایی نمایندگان شرکت شهرکهای صنعتی استان، شرکت نمایشگاههای بین المللی مشهد، اتحادیه صنعت چاپ استان ، انجمن صنفی تبلیغات استان و روسای ادارات امور چاپ وتبلیغات اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی نیز حضورداشتند.
همچنین دراین مراسم دکترتحفه گر ،معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی استان ونیزمهندس ایرانی، مدیرعامل شرکت برسازرویدادپارس ومجری هفتمین نمایشگاه گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط شورای سیاستگذاری وستاداجرایی نمایشگاه هفتم به جلسه ارائه نمودند.